Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

738 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sugoni: “Thohir do te beje nje blerje per tifozet. Ja cilin”

Sugoni: “Thohir do te beje nje blerje per tifozet. Ja cilin”
Andi Prifti

Alessandro Sugoni, ekspert i merkatos se Sky, ka permbledhur tratativat mes Interi dhe Cagliarit per Radja Nainggolan. Ja cila eshte menyra qe ZIKaltrit te arrijne te marrin mesfushorin belg: “Nese Thohir hyn ne shoqerine e Interit atehere ai do te beje menjehere nje blerje, Duke pare dhe vendin nga ai vjen, nga Indonezia, nuk ka asnje dyshim qe Nainggolan eshte lojtari i pare qe do te transferohet tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.