Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

8,792 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sulmi, per ne janar emrat qe mund te afrohen jane tre: Ibrahimovic, Mandzukic dhe nje rikthim i Keita

Sulmi, per ne janar emrat qe mund te afrohen jane tre: Ibrahimovic, Mandzukic dhe nje rikthim i Keita
Inter Club Staff

Alexis Sanchez dje eshte operuar dhe rikthimi i tij eshte parashikuar per ne janar, ne Napoli-Inter qe luhet ne ditet e para te muajit por edhe me vone. 

Gjithesesi, nga mediat e ndryshme jane perfolur disa emra te mundshem qe mund te vijne per te perforcuar sulmin e Interit ne janar.

I pari eshte Zlatan Ibrahimovic i cili do te jete pa kontrate ne merkaton e ardhshme por edhe emri i Mario Mandzukic qe nuk po ka hapsira tek Juventusi.

Gjithesesi Gazzetta dello Sport ka hedhur edhe kandidaturen e Keita Balde i cili do te rikthehej me gjithe deshire ne Milano.

Ne kete moment jemi 77 dite larg hapjes se Merkatos dhe ne keto 77 dite do te mungoje edhe Sanchez. Tani pritet qe Conte te beje dicka me lojtaret qe ka ne dispozicion plus Espositon i cili nuk u grumbullua nga Italia U17 pikerisht per deshire te tranjerit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.