Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,555 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sulmi zikalter, vijne dy sulmues. Jovetic? Ka vetem nje pengese. Emri tjeter…

Sulmi zikalter, vijne dy sulmues. Jovetic? Ka vetem nje pengese. Emri tjeter…
Bujar Berishaj

Se shpejti mund te kete te reja te rendesishme ne shtepine e Inter ne frontin e merkatos. Sipas Corrierre dello Sport deri ne fund te javes se ardhshme eshte parapare nje takim me shoqeruesit e Jovetic, tani nje hap larg nga lamtumira me Cityn.

Vetem nese zevendesuesi i Pellegrinit ne pankinen e shoqerise angleze do t’i garantoi hapesire dhe konsiderate, atehere planet e tij mund te ndryshojne. Ne sulm, sic dihet tashme, Inter eshte pas Dybalas, por Mancini mendon per nje perforcim te dyfishte. Pervec tjerash, ne listen zikalter eshte gjithmone edhe emri i Pedros.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.