Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,568 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sun – Mangala, ka marreveshje ndermjet Interit dhe City: mbrojtesi ka folur me Spalletin, vjen ne forme…

Sun – Mangala, ka marreveshje ndermjet Interit dhe City: mbrojtesi ka folur me Spalletin, vjen ne forme…
Inter Club Staff

Inter dhe Manchester City kane gjetur marreveshjen per Eliaquim Mangala. 

Per kete gje eshte e bindur The Sun, e cila flet per nje operacion qe do e sjelle francezin me origjine kongoleze tek zikalterit ne formulen e huazimit te thjeshte per nje vit. Lojtari ka folur tashme me ane te telefonit me Luciano Spalletin dhe ka dhene dakordesine e tij per nje transferim tek Interi. Ne oret e ardhshme pritet te vije dhe drita jeshile.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.