Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

634 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sunderland vjen ne Itali: kerkohet Duncan dhe M’Baye

Sunderland vjen ne Itali: kerkohet Duncan dhe M’Baye
Andi Prifti

Sunderland po ben pazar ne Itali. Pasi solli ne Premier League Modibo Diakité, klubi i trajnuar nga Paolo Di Canio ne oret e fundit po kerkon te sjelle ne klub dy lojtare qe ne sezonin e fundit kane qene fantastike. Sipas Sport Mediaset, behet fjale per mesfushorin Joseph Alfred Duncan (20 vjeç) dhe mbrojtesi Ibrahima M’Baye (18 vjeç). Sot, dirigjentet e Maceve te zeza kane qene ne Itali per te diskutuar transferimin e ketyre dy lojtareve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.