Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Suning ka folur qarte: Nga sot: kush gabon, paguan! Cdo gje e thjeshte…

Suning ka folur qarte: Nga sot: kush gabon, paguan! Cdo gje e thjeshte…
Inter Club Staff

Ardhja e Stefano Piolit ne pankinen e Interit nuk eshte nje fitore per drejtuesit italian te Interit, perkundrazi.

Sipas Corriere della Sera, e gjithe ceshtja e nderrimit te tranjerit ka treguar se cila do te jete metodologjia e kinezeve, ose me sakte, kush do te paguaje per kete largim: “Shembulli eshte Michael Bolingbroke, i cili u shkarkua per shkak se sponsorizoi Frank de Boer. Drejtori sportiv i Interit Piero Ausilio dhe drejtuesi i pergjithshem Giovanni Gardini nuk jane me te fortet, por nga sot jane ne provim: nese Pioli do te deshtoje, faji do te jete edhe i tyre. Kinezet, ne qytet do te qendrojne edhe disa dite me shume, do te japin besim per drejtuesit dhe tranjerin e ri, por kush do te gaboje do te paguaje gabimet e veta.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.