Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,255 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Suning pa limite! Gazzetta konfirmon: “Ne vere u ofruan 85 milione per James Rodrigues, Real tha po…”

Suning pa limite! Gazzetta konfirmon: “Ne vere u ofruan 85 milione per James Rodrigues, Real tha po…”
Inter Club Staff

Qe Suning kishte nje fuqi te madhe ekonomike, kjo dihej qe ne fillim, por te kishte nje deshire kaq te madhe dhe nje potencial te tille, shume pak Interista e kishin menduar.

Gazzetta dello Sport sot shpjegon se lajmi qe u perhap ne vere per James Rodriguez ishte totalisht i vertete: “Pervec goditjeve Joao Mario, Gabigol deh Candreva, Suning kishte planifikuar nje mega-marreveshje: 85 milione euro te ofruara tek Reali per James Rodriguez ne ditet e fundit te merkatos. Los Blancos kishin dhene dakordesine e tyre per kete transferim.”

Keshtu shkruan Gazzetta ne faqen e saj, me Marco Iaria qe ka qene ne Kine per te njohur nga afer boten Suning. Ai ka konfirmuar kete goditje te madhe te merkatos qe Suning kishte programuar ne vere. Nje mega blerje qe deshtoi vetem prej deshires se mesfushorit te Real qe deshironte te luante Champions, nje mega blerje (ne dimensione, jo si emer) qe thjesht eshte shtyre per sesionin e merkatos tjeter (ose ne vere)…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.