Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,630 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Suning pas pak ne Appiano: Per tranjerin do te vendoset sebashku me Morattin dhe Thohir!

Suning pas pak ne Appiano: Per tranjerin do te vendoset sebashku me Morattin dhe Thohir!
Inter Club Staff

Marco Barzaghi, ne lidhje direkte me studiot e Premium Sport, qe nga hoteli ku po qendrojne drejtuesit e Suning, ka informuar tifozet zikalter per ate qe mund te ndodhe pas pak minutash.

“Mund te kete surpriza. Njerezit e Suning, pas mengjesit kane vendosur se cfare kane per qellim, dhe sigurisht qe do te shkojne ne Appiano Gentile, ku duhet pare nese do te kete takime te tjera. Cdo vendim do te meret duke u konsultuar me Morattin dhe Thohir, duke kerkuar qe te nxirret Interi nga ky moment vertete i veshtire. Marcelino ne keto momente duket me te vertete ne avantazh, por nuk perjashtohen aspak surprizat…”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.