Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

79 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Supermerkato: Nainggolan, Isla, Zuniga, Basta, Gila, Bianchi dhe Belfodil

Supermerkato: Nainggolan, Isla, Zuniga, Basta, Gila, Bianchi dhe Belfodil
Arbios Kryeziu

Thuhet se Walter Mazzarri ka përpiluar një listën me emrat e lojtarve që do tek Interit. Objektivi i parë është Radja Nainggolan.

Mazzarri tashmë ka identifikuar pikat e dobëta te ekipit dhe dëshiron që së bashku me shoqerin me pak para të bën një merkato efikase. I pari në listen e tij është Nainggolan (Nese dështon ky pista do të rikthehet nga Behrami). Emrat tjer janë: Isla, Zuniga dhe Basta.

Kurse në sulm, Palacio është konfirmohet se do të qëndron po ashtu edhe Milito. Për Cassanon ende nuk ka asgje konkrete kurse Rocchi do të ik 100%. Kurse njëri nga Gilardino, Bianchi dhe Belfodil pritet të transferohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.