Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tacchinardi nuk i beson ende syve: “Inter afer Juventusit. Shoh Conten me ato ngjyra dhe nuk mund ta besoj se…”

Tacchinardi nuk i beson ende syve: “Inter afer Juventusit. Shoh Conten me ato ngjyra dhe nuk mund ta besoj se…”
Inter Club Staff

Me sa duket hijet e dyshimit per Interin e vjetshem te Antonio Contes jane nje kujtim shume i larget.

Tashme te gjithe kane filluar ta kene frike skuadren e ndertuar nga ish-tranjeri i Juventusit ne kete sezon.

Per kete ka folur edhe Alessio Tacchinardi, nje ish-lojtar i Juventusit dhe ish-shok skuadre me tranjerin e Interit.

Ai ka folur per mikrofonat e “minutidirecupero”, dhe ka treguar ndjesite e tij te veshtira kur e shikon Conten me ngjyrat zikalter.

“Eshte pse ka kaluar nje vit i tere, une ende nuk mund ti besoj syve kur shikoj Antonio Conten tek Interi.”

“Me jep nje efekt shume te cuditshem sa here e has ne televiozion me ato ngjyra apo shoh ndonje ndeshje.”

“Kampionati? Per respekt te 9 titujve radhazi, Juventusi mbetet perprara ne garen per titull. Eshte ajo favoritja.”

“Ata kane vlera qe shume pak i kane. Por Interi tani eshte shume afer. Do te jete nje kampionat super intersant.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.