Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2016

Gazzetta – Nje 2016 prej ‘5’ ndermjet Thohir, Zhang, De Boer dhe Pioli: nje det me para i investuar, por…

30/12/2016, 12:44 |

Inter, per La Gazzetta dello Sport 2016 meriton nje note te ulet: noten 5.

“Shume para per asgje. Ne sezonet e fundit, ndermjet Thohir dhe pronareve te rinj Kinez, Interi ka investuar nje mal me para per lojtare … Read More