Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

abonimet

“A riveder le stelle”, kampanja zikalter e abonimeve me sukses te madh: ja numrat

22/06/2018, 18:36 |

Citime danteske dhe nje poster qe ka shijen e nje rilindje.

E tille eshte kampanja zikalter e abonimeve 2018-2019 e Interit qe po regjistron numra rekord pak kohe pas hapjes se saj.

Sic mund te shihet nga sajti zyrtar … Read More

Suning deshiron 30.000 te abonuar perpara fillimit te kampionatit. Gati nje blerje e madhe?

16/06/2016, 11:12 |

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere dello Sport, Suning, po mendon seriozisht, sic ka bere edhe me Jinangsu, ku per skuadren kineze u be merkato dhe u blene lojtare per vleren 101 milione euro, e nga keto 78 … Read More

Zanetti fton Interistat te anetarsohen ne sezonin e ri: Kapiteni i shkruan tifozeve nje leter.

26/04/2016, 14:19 |

Perpara ndeshjes se javes se kaluar ndaj Udineses, tifozet zikalter kane gjetur ne stolat e Meazzes nga nje broshure me detajet e abonimeve te sezonit te ri. Keshu Interi ka rreth nje jave qe ka filluar fushaten e … Read More