Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Acrebi

Inter-Sassuolo, cfare intrige: Ranocchia ne tratativen Berardi? Acrebi…

23/06/2016, 10:08 |

Dite tratativash ndermjet Inter dhe Sassuolo. Ne diten e djeshme, Ausilio ka takuar ne milano drejtorin sportiv e Sassuolos, Angelozzin per te folur per Ranocchian dhe jo vetem.

Kerkesa e klubit zikalter per mbrojtesin qendror eshte … Read More

Inter: Acerbi nje hap larg. Tek Sassuolo kalon Ranocchia dhe…

18/06/2016, 9:53 |

Sassuolo dhe Interi po punojne fort me njera tjetren dhe eshte shume afer nje shkembim: Ranocchia ne Emilia dhe Acerbi ne Milano.

Dy klubet po vendosin ne keto ore detajet e fundit te ketij operacioni … Read More

Ne mbrojtje do te kete revolucion: Jashte Murillo dhe Ranocchia. Ja kush do te vije…

09/06/2016, 8:05 |

Brenda dhe jashte. Kryefjala, ne shtepine Inter, per momentin eshte te shtitet qe te perfitohen te ardhura per tu justifikuar tek FPF per blerjet e veres qe do te behen.

Reparti i mbrojtjes eshte ai … Read More