Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

adani

Adani: “Inter, te lutem mos e bej kete gabim vdekjeprures me Cancelon…”

05/04/2018, 14:56 |

Interi barazoi dje me Milanin me rrjeta te paprekura ne nje ndeshje ku zikalterit merituan dicka me shume por fati nuk ishte nga ana e tyre dje. 

Nje nga lojtaret qe shkelqeu perseri ishte edhe Joao Cancelo.

Pikerisht anesori portugez … Read More

110Inter – Nje gol shume special

26/11/2017, 11:56 |

Ti shenosh Juventusit, ka gjithmone nje domethenie speciale per kedo qe vesh fanellen zikalter, sidomos per dike qe eshte mbrojtes qendre, dhe gjithsej vetem 5 here ka shenuar me fanellen zikalter ne dy sezone. Por ne mbremjen e … Read More

Adani: “Inter, nuk eshte gjithcka per t’u hedhur poshte. Nje sulmues, dy mesfushore dhe nje mbrojtes krahu per te permiresuar skuadren”

06/05/2016, 20:30 |

Duke folur direkt gjate emisionit ‘Radio Inter’ ne Inter Channel, Daniele Adani, ish-mbojtes i Interit nga 2002 deri ne 2004 dhe opinionist aktual te Sky Sport ka folur keshtu per sezonin e skuadres se Mancinit:

“Interi tani duhet te konsolidohet per … Read More

Adani: “Inter luan me mire dhe tregon identitet me te forte, eshte ne lufte per vendin e trete. Problemi…”

16/02/2016, 23:16 |

Per mikrofonat e gianlucadimarzio.com, ish-mbrojtesi zikalter dhe aktualisht opinionist te Sky Sport, Daniele Adani ndalet te humbja 2-1 e Interit me Fiorentinen:

“Ndeshja ka qene e ekuilibruar dhe sigurisht rezultati me i drejte ka qene barazimi. Interi, ne … Read More

Adani studion Interin: “Ka humbur sigurine sepse…”

14/12/2013, 12:36 |

Nga studiot e Sky Sport, ish mbrojtesi i Interit Daniele Adani flet per momentin e formacionit te stervitur nga Walter Mazzarri“Interi ne fillim te sezonit kishte deshtire te reagonte, te tregonte qe nuk eshte skuadra e vitit te … Read More