Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 10, 2022

Scroll to top

Top

Ajax

Ausilio dhe Sabatini pelqejne shume Davinson Sanchez. Ajax kerkon cmendurine prej 50 milion eurosh, por Interi…

01/07/2017, 10:10 |

Shume emra xhirojne ne shtepine Inter per kete dritare transferimesh.

Por nder shume kandidaturash te nivelit te larte, ka edhe nje new entry, nje emer i ri per repartin mbrojtes: Davinson Sanchez i Ajax. Mbrojtesi i … Read More