Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

aksionere

Sky – Ja cfare pritet te ndodhe sot tek asambleja e aksionereve te Interit. Gjate konferences…

28/10/2016, 10:28 |

Silvia Vallini ne lidhje direkte me Sky Sport, ka folur per asamblene e aksionereve te Interit e cila do te filloje rreth ores 10:30 dhe ka zbuluar se cfare pritet te ndodhe sot.

Pika me kryesore … Read More

LIVE – SuningDay, fillon epoka e re per Interin: Lajmet e fundit minute pas minuti…

28/06/2016, 9:58 |

Eshte dita e Suning ne shtepine Inter. Klubi zikalter kalon sot zyrtarisht ne doren e gjigandeve Kinez te Suning me ne krye Zhang Jindog dhe ne keto momente po mbahet mbledhja e jashtezakonshme e aksionereve te Interit. Inter.al … Read More

Ideja e Suning Group: Te quajne Pinetinen me emrin e tyre!

30/05/2016, 9:11 |

Jane dite te nxehta jo vetem per merkaton zikalter por edhe per sa i perket ceshtjeve te klubit dhe te aksionereve te ardhshem zikalter. 

Po flasim per Suning, gjigandi Kinez qe deshiron te hyje tek Interi fuqishem por … Read More