Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

alessandro

Presidenti i Bolognas: “Arrihet akordi me Inter për Capellon”

02/07/2013, 20:25 |

Pas negociatave të gjata, tani duket se është arritur akordi për marrëveshje në mes Interit dhe Bolognas për sulmuesin e ri 17 vjeçar – Alessandro Capello. Sipas portalit të fcinter1908 ka pasur një intervistë ekskluzive me presidentin e … Read More