Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Alex Teixeira

CdS – Inter, gjithcka në dorën e Berardit: Ausilio do të lëvizë duke u bazuar në zgjedhjen e tij. Pjaca ose Teixeira alternativat

30/06/2016, 10:55 |

“Përsa i përket cështjes Berardi, Interi tashmë i ka lënë gjithcka në dorë kalabrezit: në qoftë se ai do ta kërkojë largimin nga Sassuolo dhe kalimin tek Inter, atëherë Ausilio do t’i përvishet punës, në qoftë se jo … Read More

SportItalia – Inter, Toure te do! Sa i perket Teixera dhe Ramires…

11/06/2016, 0:18 |

Gjate emisionit “Lo sai che” te SportItalia, Alfredo Pedulla ka sqaruar qendrimin e Interit sa i perket ceshtjes lidhur me vendin e fundit per ekstrakomunitar:

“Kur flitet per ekstrakomunitaret ne merkaton e Interit, flitet per thashetheme te pabaza. … Read More

Inter, nga City asist per Toure: mund te arrij gratis! Pelqehet edhe Teixeira! Tre zikalter ne shenjester te Jiangsu…

06/06/2016, 23:49 |

Lamtumira e Massimo Morattit dhe kalimi i shumices se aksioneve te grupi kinez Suning, dita e djeshme ka qene historike per Interin.

Ardhja e investuesve kinez do te kete ndikim edhe ne merkato, edhe pse fillimisht pronaret … Read More

Bomba nga Premium Sport: se bashku me kinezet vjen edhe Alex Teixeira?!

25/04/2016, 13:21 |

Inter mund te festoj ardhjen e Suning Commerce Group ne kapitalin e klubit me nje blerje per Roberto Mancinin pikerisht nga klubi i Jiangsu Suning (ne pronesi te kinezeve qe duan te blejne 20% te Interit).

Sic raporton Premium … Read More