Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

allegri

“Spalletti mund te behet tranjer i Juventusit. Kjo sepse Allegri eshte drejt Arsenalit. Tekniku zikalter…”

23/04/2018, 23:26 |

Ndonjehere imagjinata e gazetareve, sidomos ne Itali, e kalon cdo kufi.

Edhe pse e papritur, sot ka qene radha e gazetarit te njohur italian Maurizio Pistocchi, i cili ka hedhur nje teori te tijen ne lidhje me nje ndryshim pankinash … Read More

Allegri dhe vapa e veres: “Mourinho me vuan mua!”

04/08/2013, 15:43 |

Eshte kohe miqesoresh nderkombetare per Milanin, ashtu si edhe per Interin. Kuqezinjte vijne ne Amerike pas “keqtrajtimit” qe ju be nga Manchester City ne Audi Cup 5-3 (per 35 minuta pesuan 5 gola). Por kesaj radhe perballe do … Read More