Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

altobelli

#110Inter – Interist i lindur

07/01/2018, 11:51 |

Nëse je djali i golashënuesit të dytë më të mirë në historinë e Interit dhe babai tënd ka shënuar gol në një nga ndeshjet më të rëndësishme në historinë e kombëtares italiane, atëhere zgjedhja për të ndjekur rrugën e futbollit, … Read More

11 Fantastiket e Kombetares Italiane: Me te fortet e te gjitha koherave! Natyrisht Interistet…

26/06/2014, 16:42 |

Boterori mbaroi per Italianet dhe tani pritet te nise nje cikel i ri per azurret. Formacioni i ri duhet te jete i guximshem, te kete talent dhe shpirt skuadre. Por nese tekniku i ardhshem Italian do te perdorte … Read More

Altobelli: “Interi i rilindur nga Mazzarri. Une me Palacion…”

13/09/2013, 14:20 |

Alessandro Altobelli i intervistuar nga TuttoJuve.com, ka folur per ndeshjen e madhe te se shtunes midis Interit dhe Juventusit. Ja deklarata e tij:

Pershtypjet tuaja per kete ndeshje? “Po e filloj nga nje gje e sigurte: Juventusi eshte skuadra me … Read More