Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

alvarez

Mazzarri do Nocerinon dhe kuqezinjte propozojne…

20/06/2013, 9:33 |

Mund te jete vera e disate ku Interi dhe Milani shkembejne lojtare. I fundit ka qene shkembimi mes Pazzinit dhe Cassanos veren e shkuar. Tani, ne menyre shume te qete, shoqerite po flasin per nje shkembim tjeter mes … Read More

(FOTO) Per disa minuta fillon takimi Inter-Genoa

18/06/2013, 20:38 |

Mungon shume pak per takimin mes Presidentit te Genoas, Enrico Preziosit, zv. presidentit Rosati, Drejtorit Sportiv Delli Carri dhe dirigjentave interiste per te folur per Antonellin, Gilardinon, Cassanon dhe Alvarez. Me poshte keni makinen e presidentit Preziosi qe … Read More

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash

18/06/2013, 16:57 |

Belfodil dhe Antonelli, dy emrat me te nxehte per merkaton interiste per momentin. Dy tratativa qe po diskutohet ne keto ore. Ja cfare thote Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport: “Vazhdon operacioni mes Interit dhe Parmes, … Read More

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»

18/06/2013, 11:40 |

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky-it, deklaron se Luca Antonelli i Genoa-s ka hyre ne interesin e Inter-it per krahun e majte: «Antonelli, Inter-it i pelqen dhe flitet per nje takim ne oret e ardhshme, per sot. … Read More

Di Marzio: “Neser takim mes Inter dhe Genoa. Do flitet per…”

18/06/2013, 0:06 |

Takim mes Inter dhe Genoa i planifikuar per neser. Kete thote Gianluca Di Marzio nga websiti i tij: “Hapet nje rruge merkatoje mes Morattit dhe Preziosit, ne loje eshte emri i Luca Antonellit per krahun e majte zikalter. … Read More

Pedullà: “Tratativa mes Genoas dhe Interit, qendron ideja Alvarez”

16/06/2013, 14:42 |

Alfredo Pedullà, eksperti i merkatos te SportItalia, konfirmon se Genoa eshte e interesuar per Ricardo Alvarez: “Klubit te Genoas i pelqen shume Ricky Alvarez, kjo konfirmon zerat e pak diteve me pare. Eshte bere me shume se nje … Read More

Ansa: “Inter, fillojne shitjet: Ja kush do te jene tre largimet e para!”

11/06/2013, 19:29 |

Sipas agjensise se lajmeve Ansa, Interi do te nise kete sesion merkatoje me 3 largime. Zikalterit do te jene te detyruar te kursejne perpara se te fillojne me blerjet, por ky nuk eshte i vetmi qellim.

Read More

Agj. Alvarez: “Asnje sinjal nga Interi. Ai do vetem…”

08/06/2013, 13:01 |

Emri i Ricky Alvarez figuron ne te gjitha listat e lojtareve qe do te largohen nga Interi. Por ai vete nuk do tja dije dhe deshira e tij eshte te qendroje tek Intri. Edhe pse pozicioni i tij … Read More

Sky – Ja kush mund te largohet. Ne dyshim Guarin

07/06/2013, 15:02 |

Matteo Barzaghi, gazetar i Sky ne ndjekje te zikalterve, ka provuar te beje nje liste me ata qe mund te largohen nga Interi kete merkato. Skuadra e Mazzarrit duhet te kete 22 lojtare, dy per rol dhe ndonje … Read More

GdS – Pa Thohir largohet Guarin? Ne dyshim edhe…

07/06/2013, 11:15 |

Ne intervisten qe Marco Branca ka bere ne Libero dje, ka rikonfirmuar konceptin qe shume nga ne e dinin: “Duhet te krijojme ambjentin per te shitur, ne merkaton aktuale te gjithe jane potencialisht te trajtueshem, dhe ndonje oferte … Read More

Sky – Nainggolan e Inter: tani duhen gjetur lojtaret per shkembim. Largohet Alvarez?

07/06/2013, 10:54 |

Sic raportohet nga Sky Sport me Gianluca Di Marzio, Walter Mazzarri do dy mesfushore per Interin e tij. Pelqehet shume Radja Nainggolan, por ngelet te kuptohet nese Cagliari ka ndermend te pranoje disa lojtare ne shkembim. Ndersa edhe … Read More

Agjenti i Alvarez: “Per te asgje e re”

06/06/2013, 16:20 |

“Nuk ka asgje te re per te”. Keshtu Marcelo Simonian, agjenti i Ricardo Alvarez, shprehet ne nje interviste per sa i perket te ardhmes se Rickyt. Merkatoja e mbyllur per momentin per sa i perket shitjeve, nuk perjashtohet … Read More