Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

amala

Interista, shihemi tek Belmondo vetem pas pak per Milan-Inter

04/04/2018, 17:20 |

Kjo eshte vetem nje kujtese e vogel per te gjithe Interistat ne Tirane qe vetem pas pak fillon organizimi tek Belmondo per ta pare te gjithe se bashku derbin.

Zikalterit tane zbresin ne fushe ne oren 18:30 dhe Inter Club … Read More