Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ambrosiana Inter

Ambrosiana Inter – Historia e emrit te vecante te Interit ne vitet 1927-1945

18/01/2017, 17:43 |

Dikur Meazza ne ato vite u pyet nga nje gazetar – i cili per hir te vertetes u tregua i guximshem per pyetjen qe beri – se si ka mundesi qe Interi ndryshoi emrin dhe qe edhe forma … Read More