Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Andrea Pinamonti

Pinamonti, nje fenomen i perulur: nuk do te jete si Balotelli dhe Destro. Shume te medha e kerkojne, por…

10/12/2016, 13:50 |

Shume vemendje dhe shume elozhe per Andrea Pinamontin, sulmues i klasit 1999 qe ka debutuar ne Europa League me bluzen e Interit.

Pothuajse 80 minuta te nje niveli mjaft te mire, nje asist per Eder si … Read More

Pinamonti ‘kalon klasen’ me note maksimale: Inter i qendron afer dhe ne te ardhmen parashikon…

09/12/2016, 10:36 |

Edicioni i perditshem i Gazzetta dello Sport promovon me nota te plota Andrea Pinamontin, i cili ne ndeshjen e ndeshje u be protagonist i nje paraqitjeje mjaft te mire ne Europa League. Kete shkruan sot e perditshmja Italiane.

Read More