Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

andreolli

Corriere – Inter, rishikim per Belfodil. Shanc edhe per Andreolli-n.

06/11/2013, 12:46 |

Corriere dello Sport analizon lojtaret qe do te jene ne dispozicion te Walter Mazzarrit per ndeshjen ne shtepi kunder Livornos: “Pasi e kaloi skualifikimin, do te jete Belfodil qe do te beje ‘back-up’ ne sulm me Palacion. Dhe nuk … Read More

Andreolli: “Amerika, cfare atmosfere. Me Valencian…”

04/08/2013, 17:31 |

Para ndeshjes te kesaj mbremjeje kunder Valencias, Marco Andreolli, nje nga mbrojtesat e sapoardhur tek Interit, ka folur ne mikrofonat e Inter Channel edhe per ndeshjen e humbur kunder Chelsea: “Do te kemi hapa te tjera per te … Read More

Guarin ne forme super, mire Handa dhe Perreira. Icardi dhe Alvarez..

23/07/2013, 10:02 |

Ka qene sigurisht nje nga me pozitivet ne kete fillim sezoni dhe dje e ka treguar kete duke zhvilluar nje ndeshje te madhe. Po flasim per Guarin, qe ne ndeshjen kunder Vicenza ka shenuar nje gol shume te … Read More

Andreolli: “Jam kthyer ne shtepi. Ja pse zgjodha numrin 6. Per mua, Fachetti..”

12/07/2013, 13:13 |

Dite prezantimi per blerjet e reja ne qendren sportive La Pineta ne Pinzolo. Eshte rradha e Hugo Campagnaro dhe Marco Andreolli. I pari do te mbaje numrin 14 qe ishte i Guarin, ndersa Andreolli numrin 6, qe ishte … Read More

ZYRTARE – Interi njofton blerjen e Andreolli dhe Campagnaro: Kontrata deri ne…

06/07/2013, 18:28 |

Interi zyrtarizon blerjen e dy mbrojtesve qe kane ardhur me parameter zero tek zikalterit. Ja njoftimi nga Inter.it:

“F.C. Internazionale i jep mirseardhjen Marco Andreolli dhe Hugo Campagnaro.

Te dy mbrojtesit do te lidhen … Read More

Andreolli: “I lumtur te kthehem tek Inter, shtepia ime. Tani…”

05/07/2013, 11:47 |

Jam i krenar dhe i lumtur qe jam kthyer tek Interi, shoqeri qe me ka hedhur ne futbollin qe vlen dhe ku jam rritur. Me pak fjale, kthehem ne shtepi.” Keshtu ka filluar intervisten mbrojtesi i ri i … Read More

ZYRTARE – Campagnaro dhe Andreolli jane lojtare te Interit

04/07/2013, 22:09 |

Sic raporton websiti zyrtari i Federates Italiane, mbrojtesi argjentinas Hugo Campagnaro eshte zyrtarisht nje lojtar i Interit, qe e ka siguruar pas skadences te kontrates te meparshme me Napolin.

Gjithmone nga websiti i Lega Serie A, … Read More