Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Andy Polo

ZYRTARE – Polo eshte i Millionarios. Forma e transferimit eshte… (Foto)

03/07/2014, 15:53 |

Andy Polo eshte lojtari me i ri i Millionarios, klubit Kolumbian me prestigjoz ne vend.

Sulmuesi Peruan i cili luajti ne Primaveren zikalter qe nga Janari do te huazohet ne Kolumbi keshtu per nje sezon te … Read More

Polo: “Cfare emocioni grumbullimi ne skuadren e pare! Kombetarja…”

03/06/2014, 15:15 |

Nder talentet me te rendesishme te Interit, eshte me siguri dhe Andy Polo. Peruani, i datelindjes 1994, ka bere nje paraqitje te mire gjate sezonit dhe eshte grumbulluar ne skuadren e pare me rastin e ndeshjes Chievo-Inter, ndeshja … Read More

Polo: “Te gjitha sakrificat e mia shperblehen. Ketu jam mire. Enderroj…”

08/05/2014, 10:48 |

Se fundmi, sulmuesi peruan i Primavera zikalter Andry Polo ka dhene nje interviste per gazeten El Popular ku tregon per jeten e tij ne Itali, pas ardhjes ne janar: “Jam shume i lumtur ne Itali dhe kam shume … Read More

Polo: “Ja si erdha tek Inter. Palacio? Mesoj nga ai. Per golin ne derby…”

01/05/2014, 11:54 |

Flet ne mikrofonat e Inter Channel Andy Polo, sulmuesi i ri i Primaveres rreth eksperiences ne Milano. Per ta bere nje gje te tille fillon te tregoje qe fillimet e tij ne Peru: “Kam filluar te luaj me te rinjte te … Read More

Polo: “Jam pershtatur shpejt. Kam mbetur i surprizuar nga…”

11/04/2014, 10:51 |

Andy Polo eshte nje nga notat me pozitive e te rinjve te Salvatore Cerrone. Sulmuesi peruan, i datelindjes 1994, eshte pershtatur mire me futbollin italian dhe po gjen gjithnje e me shume hapesira ne njembedhjeteshen titullare. Ne derbin … Read More

Polo: “Gati per Interin! Ja ku luaj. Eto’o…”

08/02/2014, 12:58 |

Peruani Andy Polo, blerja e re e Interit, tregon per veten e tij ne nje interviste ekskluzive per Calciomercato.com.

Andy, te telefonoi Interi. Pak si surprize.

“Jam me te vertete shume entuziast. Per … Read More

ZYRTARE – Andy Polo eshte lojtar i Interit: Depozitohet kontrata!

31/01/2014, 14:47 |

Sulmuesi i ri i Universidad ne Peru, Andy Polo, klasi 1994, eshte zyrtarisht nje lojtar i Interit. Eshte depozituar perpara pak minutash, kontrata e lojtarit te ri Peruan i cili do ti bashkohet keshtu Primaveres se Cerrone.

Read More

Inter, blihet 20 vjecari Andy Polo. Talent, tifoz i Interit por edhe mjaft i zoti… (Video)

31/01/2014, 13:50 |

Interi ka blere Andy Polon, sulmuesin Peruan te klasit 1994, nga Deportivo Universitario San Martin.

Priten sot dokumentat e fundit te lojtarit i cili eshte ndjekur me kujdes dhe per nje kohe te gjate edhe nga … Read More