Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

ansaldi

Inter-Estudiantes: formacioni do te jete nje 4-4-2. Ansaldi dhe Icardi…

27/07/2016, 10:08 |

Interi, neser, kur ne Shqiperi do te jete ora 02:00 e nates (ose sot ne mesnate, qe te mos ngaterrohemi), do te luaje miqesoren e trete ne token amerikane kunder Estudiantes. Icardi dje ka punuar me shoket e … Read More

Ansaldi eshte i Interit. Ndryshe nga Erkin zyrtarizimi do te vije ne korrik sepse…

23/06/2016, 9:50 |

Mbyllje e papritur e tratatives per Ansaldin nga ana e Interit, por zikalterit nuk mund ta zyrtarizojne ende mbrojtesin e krahut argjentinas i cili eshte edhe lojtari me i ri i Interit.

Tashme, ish lojtari i … Read More

Inter, Ansaldi po kryen vizitat mjeksore. Se shpejti edhe zyrtarizimi!

22/06/2016, 16:17 |

Nga Genoa te Interi, tashme eshte gjithcka e kryer per transferimin e Cristian Ansaldi.

Ose, me mire, pothuajse gjithcka. Mungon akoma firma, nderkohe vizitat mjeksore jane duke u kryer. Pastaj do te zyrtarizohet edhe transferimi. Ansaldi eshte … Read More

Sky konfirmon: “Ansaldi nje hap larg Interit: Ja te gjitha detajet!”

22/06/2016, 14:19 |

Inter ka ndezur motorret ne merkato. Dje takim per Candreva dhe sot mund te mbyllet marveshja per Ansaldi. Tek SkySport 24 konfimojne: lojtari i Genoas eshte shume afer transferimit tek klubi zikalter. Po flitet per vizita mjekesore dhe … Read More

SportItalia – Zanetti ka bindur Ansaldin. Mesfusha, prioritet Toure por Interi mban te nxehte edhe pisten…

13/06/2016, 23:33 |

 Sic raportohet nga Alfredo Pedulla te SportItalia, Interi eshte me te vertete nje hap larg Cristian Ansaldi

Kjo fal punes se Javier Zanettit, klubi zikalter duket qe ka arritur te marre ‘PO’-ne e lojtarit, qe deshiron … Read More

Genoa prish planet e Interit per Ansaldin. Zikalterit kishin nje akord me…

01/06/2016, 16:48 |

Genoa ka shfrytezuar te drejten e blerjes per Cristian Ansaldi nga Zenit dhe ky nuk eshte nje lajm i mire per Interin. E thekson edhe Gianluca Di Marzio te sajti i tij ku shkruan:

“Zikalterit kishin arritur … Read More

Di Marzio: “Inter, hapa para per Vilhena dhe kontakte me Ansaldin. Brozovic, interesim nga Atletico Madrid”

27/05/2016, 22:39 |

Behet e gjalle merkatoja e Interit, me klubin zikalter qe provon per Tonny Vilhena.

Mesfushori holandez qe nuk ka rinovuar me Feynoord eshte nje objektiv konkret dhe ka pasur edhe disa sinjale tjera te afrimit mes paleve. … Read More

Të paprekshmit janë pesë, Mancini ka qenë i qartë. Në hyrje vetëm profile me kualitet dhe eksperiencë.

09/05/2016, 8:08 |

Janë pesë të paprekshëm për Roberto Mancinin, i cili për ta rikthyer Interin në majë nuk mendon të heqë dorë nga Miranda, Kondogbia, Brozovic, Perisic dhe Icardi. Shkruan sot Gazzetta dello Sport, sipas të cilës trajneri zikaltër, tashmë … Read More

Ne Rusi: “Interi blen liderin e Zenit-it”. Shifrat…

24/09/2013, 15:05 |

Interi ne ndjekje te lojtareve te kraheve (esterni). Sipas asaj qe ka publikuar gazeta ruse, zikaltrit kane nisur sulmin per Cristian Ansaldi-n, terzino i majte argjentinas i Zenit St. Petersburg i Spallettit, i vitlindjes 1986.

Ansaldi sapo … Read More