Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Appiano Gentile

Interi gati per pregatitjet para-sezonale: “Neser fillojme serish!”

08/07/2018, 17:51 |

Inter, ja ku jemi.

Me ne fund pas nje pritje te gjate do te mund te shohim skuadren serish, edhe pse per momentin vetem ne stervitje.

Ne fakt neser, dite e hene dhe 9 korrik, Spalletti dhe cunat do te … Read More

Inter, te henen nis sezoni i ri! Grumbullimi ne Appiano dhe me 14 korrik…

05/07/2018, 9:26 |

Sezoni i Interi eshte gati per te filluar.

Mungojne vetem edhe 4 dite dhe pastaj skuadra do te jete ne Appiano Gentile per te filluar pregaditjet per kampionatin e ri.

Te henen ne mengjes skuadra do te jete se … Read More

Premium – Inter-Cagliari, Spalletti vendos gjithcka: Karamoh nga minuta e pare?

17/04/2018, 14:32 |

Sot nis java e 33 e Serie A e cila do te luhet e gjitha ne mesjave.

Skuadra qe do te luaje e para eshte pikerisht Interi qe do te perballet me Cagliarin ne Meazza.

Zikalterit do te zbresin ne … Read More

Sky – Interi ne oren 11 ka filluar stervitjen, pas dreke niset per ne Palermo. Dyshimet e Piolit…

21/01/2017, 13:10 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, Interi ka nisur stervitjen ne oren 11 kete mengjes ne Appiano Gentile.

Pas drekes, me pas, ne oren 14.30 skuadra do te largohet nga qendra sportive drejt aeroportit … Read More

Drejt derbyt – Stefano Pioli tenton te ndryshoje fytyren e sezonit zikalter: taktika, fiziku dhe mendja…

16/11/2016, 11:22 |

Derby po afrohet dhe Corriere dello Sport analizon tre aspekte qe jane cilesuar kryesore nga Stefano Pioli ne prag te debutimit te tij tek pankina zikalter: keto tre aspekte jane taktika, fiziku dhe mendja.

FAKTORI SURPRIZERead More

Corriere – Pioli zhytje te plote ne boten Inter: dje 11 ore ne Pinetina. Diskutim me lojtaret dhe…

10/11/2016, 13:30 |

Rreth 11 ore zhytje e plote ne boten Inter ne Pinetina ne diten e tij te pare si tranjer i Interit. Pioli duket se e ka nisur me idete e qarta.

Corriere dello Sport tregon … Read More

Pioli mezi po pret te filloje punen me Interin: Sot ne Pinetina qe ne oren 7.45! Pas pak…

09/11/2016, 11:53 |

Fillon sot aventura e Stefano Piolit ne pankinen e Interit. Tekniku zikalter ka ardhur kete mengjes ne oren 7.45 ne Pinetina ne diten e tij te pare si interist.

Ai ka vizituar ambjentet, zyren e tij, … Read More

Neser stervitja e pare per Piolin? Nuk do te kete 13 lojtare te kombetareve, por…

08/11/2016, 17:17 |

Sapo te firmose kontraten me Interin, Stefano Pioli do te futet menjehere ne boten zikalter.

Neser skuadra do te rimarre stervitjet ne Pinetina dhe tekniku i ri do te nise menjehere te punoje me grupin.

Icardi largohet nga Appiano Gentile. Nuk do te jete…

18/03/2016, 14:20 |

Roberto Mancini ka hequr te gjitha dyshimet: Mauro Icardi nuk do te jete pjese e skuadres qe do te marr pjese ne transferten e Olimpicos neser kunder Romes.

Sulmuesi eshte larguar pak me pare nga qendra sportive Appiano … Read More

Sky – Inter ne fushe ne mengjes: ja raporti i stervitjes

24/02/2016, 14:55 |

Sic tregon SkySport, Interi ka zbritur ne fushe ne mengjes per stervitjen e pare te dites se sotme.

Zikalterit do te bejne edhe nje stervitje te dyte mbas dreke. Ne stervitjen e mengjesit lojtaret ishin ndare … Read More

ZYRTARE – Interi nga neser grumbullohet ne Pinetina deri te shtunen!

16/02/2016, 18:08 |

“Inter nga neser do te te grumbullohet ne Appiano Gentile deri te shtunen per te pergatitur sfiden Inter-Sampdoria.”

Me kete tweet, klubi zikalter ka zyrtarizuar grumbullimin ne Pinetina ne prag te ndeshjes, shume te rendesishme, te … Read More

Thohir afer skuadres. Eshte ne Appiano me…

24/01/2015, 12:33 |

Presidenti Thohir i shkon skuadres per vizite dhe ka arritur ne Appiano Gentile para pak momentesh se bashku me Soetedjo.

Pas tyre ka ardhur edhe drejtori sportiv Piero Ausilio. Numri nje zikalter ka vendosur keshtu qe … Read More

Drejt Sassuolos, ja te rejat nga sulmi! Guarin dhe Palacio…

10/09/2014, 17:29 |

Nga Appiano Gentile vijne te rejat e fundit per sa i perket formacionit qe tekniku zikalter Walter Mazzarri mund te hedhe ne fushe ndaj Sassuolos ne javen e dyte te Serie A, perballe publikt ne Meazza.

Read More