Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

arbiter

Gazzetta – Inter, sa shume kohe pa mare nje karton te kuq: te fundit e ka mare Kondogbia

06/04/2018, 14:30 |

Interi kete sezon ka pasur halucinacionet e saj si gjithmone per hir te vertetes.

Pas nje sezoni te nisur ne menyre te mrekullueshme, me pas erdhen dy muaj teper te veshtire ku skuadra zikalter nuk arriti dot te shprehte potencialin … Read More

Guida, arbitrim skandaloz: nje gabim i dyfishte qe demton Interin!

01/02/2017, 10:50 |

Nje drejtim ndeshje i gabuar dhe skandalozisht i keq ai nga Marco Guida dje ne ndeshjen e Kupes ndaj Lazios.

Arbitri Italian ka bere nje gabim te dyfishte qe ka penalizuar keqazi zikalterit qe tashme e … Read More

Doveri shkatrrimtar: nuk shikon nje goditje te Medel dhe anullon golin e paster te 2-2 nga Icardi…

24/10/2016, 11:42 |

Shkatrrimtare, sipas Gazzetta dello Sport, drejtimi i ndeshjes nga ana e arbitrit Doveri (nota 4 per te). 

Drejtuesi i ndeshjes ben nje gafe te pafalshme kur anulloi golin e Interit por ne te njejten kohe jep … Read More

Inter-Sampdoria, arbiter i ndeshjes do te jete Russo!

27/10/2014, 15:11 |

Serie A do te luhet edhe ne mesjave e Interi ndeshjen e radhes e ka ne Meazza, e do te shohe perballe Sampdorian e Sinisa Mihajlovic, nje nga ekipet me ne forme ne Serie A ne kete fillim … Read More

Inter-Napoli, arbitron Rizzoli. Kete vit asnje sukses: Ne dy raste…

24/04/2014, 13:15 |

Do te jete Nicola Rizzoli ai qe do te arbitroje Inter-Napoli, ndeshje e cila do te luhet te shtunen ne darke.

Kjo eshte dhe lista e plote me arbitrat e ndeshjes qe do te luhet ne … Read More

Sampdoria-Inter, do e drejtoje Paolo Valeri i Romes

10/04/2014, 13:23 |

Do te jete Paolo Valeri i seksionit te Romes arbitri qe do te drejtoje ndeshjen Sampdoria-Inter, ndeshje e vlefshme per javen e 33 te Serie A. Valeri do te asistohet nga Posado dhe Tasso, me arbiter te katert … Read More

Napoli-Inter, arbiter do te jete Tagliavento.

12/12/2013, 15:11 |

Do te jete Tagliavento i seksionit te Terni-t, arbiter i ndeshjes Napoli-Inter, ndeshje e vlefshme per javen e 16 te Serie A Tim, e programuar per te dielen 15 dhjetor ne stadiumin San Paolo ne oren 20:45. TagliaventoRead More

Inter-Livorno: arbiter Sebastiano Peruzzo i Schio

07/11/2013, 13:03 |

Do te jete Sebastiano Peruzzo i seksionit te Schio-s arbiter i Inter-Livorno, e programuar neser ne mbremje ne oren 20:45 ne stadiumin “Meazza” te Milanos. Peruzzo do te asistohet nga Longo dhe Patrella si arbitra anesor dhe arbiter … Read More

Atalanta-Inter, do te drejtohet nga Nicola Rizzoli i Bologna-s.

28/10/2013, 15:47 |

Do te jete Nicola Rizzoli i Bologna-s ai qe do te drejtoje ndeshjen Atalanta-Inter e programuar per javen e 10 neser ne Atleti Azzurri d`Italia. Rizzoli do te asistohet nga Ghiandai dhe Giordano, Me Padovan arbiter te katert … Read More

Inter-Hellas Verona, drejtuesi i ndeshjes do te jete Celi i Campobasso.

24/10/2013, 15:56 |

Do te jete Domenico Celi i Campobasso arbiter i Inter-Hellas Verona, e vlefshme per javen e nente te kampionatit te Serie A e programuar te shtunen ne San Siro. Celi do te asistohet nga Manganelli e Iori, me Libertin si … Read More

Torino-Inter: ndeshja do te drejtohet nga Doveri

17/10/2013, 12:51 |

Sot jane caktuar arbitrat per ndeshjet e fundjaves te kampionatit italian Serie A. Dhe ai qe do te drejtoje ndeshjen midis Torinos dhe Interit ne mbremjen e se djeles do te jete arbitri Daniele Doveri i seksionit te … Read More