Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

arias

FcIN – Te gjitha alternativat e Cancelos: te shumte mbrojtesit qe i jane ofruar Interit

14/05/2018, 20:28 |

Edhe dje Piero Ausilio ka qene i qarte ne situaten lidhur me te ardhmen e Joao Cancelo dhe Rafinha.

“Do te kerkojme te bejme te munduren dhe te pamunduren brenda 30 qershorit, astaj merkato fillon me 20 maj dhe do … Read More