Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Armero

Milan, eshte propozuar Armero per Osvaldon: Direkt pergjigjja e Interit!

27/01/2015, 17:57 |

Gianluca Di Marzio, nga accounti i tij ne Twitter, zbulon nje prapaskene per sa i perket nje kontakti te Gallianit dhe Ausilios, me Milanin ne sulm per te arritur tek Daniel Osvaldo.

Milani mesa duket i ka ofruar Interit … Read More