Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Asamoah

Interi po shtyn shume per Asamoah: lojtarit i jane ofruar 9 milione euro rroge! Juve kerkon ta mbaje…

13/03/2018, 13:29 |

Ganezi eshte nje prej objektivave kryesore te drejtuesve zikalter per veren.

Keto dite do te jene shume decizive per sa i perket te ardhmes se Kwadwo Asamoah: lojtari i Juventusit, i cili eshte ne skadence kontrate me 30 qershor, eshte … Read More

Merkato, Ausilio i papermbajtshem: jane gati 3 goditjet e Interit te 2018/2019. Suning deshiron…

08/03/2018, 12:42 |

Interi deshiron te vazhdoje perpara me Luciano Spallettin dhe nese ka dicka te sigurt ne te ardhmen zikalter, ai eshte emri i teknikut ne sezonin e ardhshem.

Kete gje e tregon Tuttosport, e cila shton se pikerisht per kete fakt, … Read More

Merkato – Inter po mendon per nje operacion 3 x 1 per te blere Cancelon: Nagatomo…

06/03/2018, 18:24 |

Interi ka vendosur qe te konfirmoje Joao Cancelon per sezonin e ardhshem: operacioni eshte i veshtire, i shtrenjte, sepse e drejta e blerjes eshte teper e larte, por zikalterit kane disa karta qe mund ti perdorin.

Joao Cancelo dhe Interi … Read More

Inter ka mbyllur nje goditje te dyfishte: De Vrij-Asamoah. Tani mungon vetem…

02/03/2018, 16:56 |

Interi po mendon ne menyre te rendesishme per derbyn e se dieles ne darke ndaj Milanit, por klubi zikalter po punon edhe per te ardhmen dhe po punon shume ne merkato.

Jo vetem Lautaro Martinez, operacion i cili praktikisht eshte … Read More