Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

atalanta

Inter, detyrim te fitosh ne Bergamo: por kalendari i buzeqesh zikalterve. Perpara Juventusit…

14/04/2018, 10:24 |

Pas humbjes ne Torino, transferta ne Bergamo sot ndaj Atalantes per Interin ka nje rendesi teper te madhe.

Sepse te fitoshj ne fushen Atleti Azzurri d’Italia, te perfitosh nga derbi i Romes, mund te jete nje ndihmese shume e madhe … Read More

Dreke tjeter ndermjet Steven Zhang dhe presidentit te Atalantes: Ja per cfare eshte folur! Ne tavoline…

13/04/2018, 11:05 |

Zikalterit vazhdojne te bisedojne nga afer me Atalanten prej disa javesh tashme dhe takimet e Steven Zhang kane qene te shpeshta me presidentin e Atalantes, Percassi.

Raportet e mira ndermjet dy klubeve nuk jane me nje mister, ashtu sic nuk … Read More

Inter, Gagliardini i grumbulluar ne Udine? Ka optimizem. Por nga minuta e pare Kondo-Brozovic…

04/01/2017, 12:02 |

Edhe Corriere dello Sport konfirmon: per te mbyllur transferimin e Gagliardini tek Interi mungojne vetem disa detaje te vogla: komisionet bankare dhe tipologjia e bonuseve per Atalanten dhe lojtarin.

Marreveshja eshte arritur ndermjet paleve, dhe kjo … Read More

Rishikim, Atalanta – Inter: Mancini i beson dyshes Podolski dhe Icardi. Shaqiri dhe Campagnaro më shumë sesa Kovacic dhe Dodo.

15/02/2015, 11:21 |

Një fitore për t’i dhënë vazhdueshmëri paraqitjes së mirë të javës së kaluar kundër Palermos dhe për të dëshmuar që janë në rrugën e duhur. Inter shkon në Bergamo, në një fushë në të cilën nuk ka fituar … Read More

GdS – Formacioni i mundshëm, të gjitha zgjedhjet e Mancinit.

13/02/2015, 14:00 |

Do të jetë përsëri një romb në mesfushë për Mancinin, që është duke e përgatitur ndeshjen e të dielës kundër Atalantas. Do të ketë zgjedhje të obliguara duke pas parasysh mungesat e Andreollit, D’Ambrosios, Nagatomos dhe Jonathan. Këtu … Read More