Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

ayew

Sport Mediaset – Jovetic emer gjithmone i nxehte. Punohet edhe per Ayew…

01/05/2015, 23:44 |

Lukas Podolski kthehet tek Arsenal? Sipas Niccolo Ceccarini i Sport Mediaset, pavaresisht paraqitjeve bindese ne kohet e fundit, prirja eshte gjithmone e me shume nje largim i gjermanit.

Sepse Inter mban gjalle emra tjere, mbi te … Read More

Thohir, 60 milionë nga xhepi i tij dhe Ausilio ia fillon punës: drejt Ayew, Fekir nën vëzhgim. Gjithashtu…

31/03/2015, 9:43 |

Erick Thohir nuk prapësohet, por dyfishohet. Edhe më shumë. Duke iu referuar edicionit të sotëm të la Gazzetta dello Sport, në fakt, manjati indonezian ka vendosur që nga xhepi i tij t’i vendos 60 milionë euro në arkat … Read More

CdS – Lacazette dhe Fekir nën vëzhgim. Në Francë është edhe…

26/03/2015, 11:35 |

Me Podolskin i cili nuk është një zgjidhje e sigurt (në huazim të thjeshtë nga Arsenali), Interi po shikon për profilin e duhur për repartin e sulmit. Sipas Corriere dello Sport, qëllimet e klubit zikaltër gjenden në Francë, … Read More

Merkato, situata e emrave te nxehte: Baselli, Ayew dhe Rolando

09/10/2014, 23:52 |

Me nje vend te trete per tu arritur, edhe para klasifikimit, Piero Ausilio nuk e harron merkaton, qe, kush e di, mund te sjell disa surpriza ne merkaton e dimrit.

Synimet e shoqerise, me ok e … Read More