Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Azerbaxhan

Baku-Milano: Inter ben buje ne Azerbazhan. Arsyeja? Zikalterit u kthyen me super avonin e… Lady Gaga.

14/12/2014, 0:35 |

Dihej se transferta e Azerbaxhanit per Interin nuk do te ishte shume komode. Te pakten per sa i perket oreve te udhetimit.

Dhe keshtu ishte, por sipas asaj qe tregon Corriere dello Sport, udhetimi i Interistave … Read More