Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2021

Scroll to top

Top

bacca

Kthehet ne mode emri i Carlos Bacca, Inter ka kerkuar informacione nga… Guarin!

02/03/2015, 21:42 |

Dukej nje piste e braktisur ajo e Carlos Bacca, per te cilin eshte folur shume ne veren e kaluar, por tani mund te kthehet serish ne kualitet.

Per te ringjallur nje interes te Interit eshte Antena 2, … Read More

Guarin lamtumire. Rabiot, Medel dhe Bacca: te rejat e fundit

28/07/2014, 23:16 |

Eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, duke analizuar merkaton zikalter, flet edhe per Fredy Guarin.

Mesfushori kolumbian ka kuptuar se nuk hyn ne planet teknike te shoqerise dhe ai eshte kandidati kryesor per tu larguar nga … Read More

Monchi (Sevilla): “Bacca, tani ne do te vleresojme ofertat.”

28/07/2014, 16:40 |

Drejtori sportiv i Sevilla ka konsideruar situaten e Carlos Bacca, pyken kolumbiane te ndjekur me interes nga Inter javet e fundit. Duke folur per SFC Radio, Ramon Rodriguez Monchi ka pranuar se ka shanse qe lojtari i klasit … Read More

Inter-Bacca: te henen rezultatet e ndermjetesuesit…

26/07/2014, 12:34 |

Erick Thohir i ka idete e qarta: Javier Hernandez eshte i preferuari dhe kush e di meksikani mund te mos jete perforcimi i vetem per sulmin e Walter Mazzarrit.

Nje mundesi ideale per ta diskutuar kete … Read More

Shtypi andaluzian: “Bacca tek Inter ne nje afat te shkurter per dy arsye precize”…

25/07/2014, 13:04 |

Sulmuesi i Sevilla, Carlos Bacca eshte ne qender te zerave te merkatos me ekipet si Everton dhe Inter qe e duan ate.

Edhe pse ne nje inteviste me nje gazete kolumbiane sulmuesi ka siguaruar se “eshte … Read More

Sevilla, Carlos Bacca: ndryshim page ose lamtumire. Inter ve ne pjate 12 milione, por kerkesa e spanjolleve…

24/07/2014, 15:30 |

Probleme ne shtepine e Sevilla per Carlos Bacca, qe sic raporton El Correo nuk ka agjent te caktuar per momentin dhe ndermjetesuesit e ndryshem duan ta ofrojne te klube ne klube me te mira evropiane si Inter dhe … Read More

CdS – Inter: do te vijne dy sulmues. Endrra mbetet Bacca por…

22/07/2014, 10:09 |

Sipas asaj qe raporton Corriere dello Sport, Inter do te bleje jo nje por dy sulmues. Mazzarri ka kerkuar nje lojtar ne gjendje te luaje se bashku me Icardin dhe Palacion, si dhe nje sulmues plotesues pa shpenzuar … Read More

Blitz i Ausilios per Bacca. Ai zevendesuesi i Icardit. Kushton…

20/07/2014, 14:11 |

Te reja nga gazeta Repubblica per merkaton e Interit per sa i perket sulmit. Ne fakt eshte parashikuar nje blitz i Ausilios ne Sevilja per Carlos Bacca, sulmuesin kolumbian i datelindjes 1986, pas jo-se per hipotezen Osvaldo. Ai … Read More