Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Badelj

Lucci: “Inter, kemi folur per Vecinon: ja pozicioni i klubit zikalter. Suso e lojtare tjere? Kemi…”

27/06/2018, 20:34 |

Pak me pare iu njoftuam se agjenti Alessandro Lucci eshte ne zyrat e klubit.

Agjenti italian ka nen kujdesin e tij lojtare te ndryshem, nga ata qe luajne te Interi sic eshte rasti i Vecinos por edhe lojtare qe i … Read More

Corriere – Luiz Gustavo, Badelj, Krychowiak dhe Kranevitter pelqehen me shume se Lucas Leiva. Pastaj…

30/12/2016, 12:11 |

Investime te medha per Interin: kjo gje i eshte transmetuar nga Suning, Piolit dje ne takimin kinez. 

“Nese do te ishte per ta, do te kishin planifikuar qe Janari te ishte nje merkato e nje niveli … Read More

Ne pritje te qershorit, Interi per janarin, po mendon per nje regjizor: i pari ne liste eshte…

17/12/2016, 10:52 |

Ne pritje te kuptohet se cfare do te ndodhe ne muajn qershor, merkato e Interit do te fokusohet mbi te gjitha tani tek regjizori ne mesfushe.

Lassana Diarra eshte objektivi i pare, Badelj (qe nuk po … Read More