Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

balotelli

France Football – Nese Icardi largohet, Inter e ka gati zevendesimin: Mario Balotelli! Ja detajet…

07/05/2018, 21:03 |

Ai eshte larguar mes njemije e nje polemikave nga Interi, sepse  me bluzen zikalter ka kaluar shume momente te pakendeshme. 

Por keto momente kane zgjatur edhe me vone, me deklaratat e tij, por edhe me kalimin tek Milani qe shtoi … Read More

FcIn – Mario Balotelli i eshte ofruar Interit disa dite me pare. Ausilio dhe Sabatini duket se…

02/03/2018, 17:48 |

Mino Raiola prej disa javesh ka intensifikuar kerkimet per skuadren e re te Mario Balotellit, qe prej dates 1 korrik do te jete nje lojtar i lire dhe do i perfundoje kontrata me Nice.

Nuk eshte dicka e thjeshte per … Read More

E cuditshme por shume e vertete: Balotelli zyrtarisht lojtar i Interit!

22/05/2016, 14:26 |

Mund te ju tingelloj si dicka e cuditshme, por ne fakt eshte shume e vertete. Po, sepse Balotelli eshte lojtar i Interit!

Megjithate qetesohuni, sepse behet fjale per nje tjeter Balotelli. Behet fjale per nje djalosh … Read More

Balotelli gjithmone protagonist: Ne aeroport pritet Podolski por Mario…

03/01/2015, 1:00 |

Mario Balotelli u be protagonist edhe ne aeroportin e Linates sot kur po pritej Podolski.

Tifozet qe ishin prezent ne aeroport, nderkohe qe po prisnin Lukas Podolskin, kane rikthyer ne objektiv te koreve te tyre … Read More

ICARDI: Jam gati qe te rinovoje. Balotelli,Mancini

28/12/2014, 20:28 |

Bomberi Zikalter Mauro Icardi  ka dhene nje interviste te shkurte per SportMediaset. Argjentinasi ka folur rreth rinovimit te tij, Balotellit, Mancios e shume te tjera.

“Viti 2015 do jete viti im, Francesca vajza ime do te … Read More

Raiola telefonon Interin per Balotellin por Ausilio dhe Interi ‘nderrojne’ numer…

27/12/2014, 16:08 |

Mario Balotelli tek Interi? Kjo eshte ajo qe flitet ne mediat italiane ne keto ore dhe rikthimi i tij eshte nje ide e Raioles.

Eshte pikerisht agjenti ai qe deshiron ta propozoje tek klubi zikalter ku … Read More

Gazzetta: Balotelli i ofrohet Interit

27/12/2014, 13:36 |

La Gazzetta dello Sport raporton se agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola i ka ofruar Interit sherbimet e klientit te tij ne forme huazimi me opsion te blerjes ne fund te sezonit. Raiola i ka telefonuar Interit qe … Read More

Balotelli-Inter? Mos jeni te cmendur gje? Pergjigja e Curva Nord eshte vetem nje… ose me sakte dy!

17/12/2014, 0:48 |

Eshte pozicionar qarte Curva Nord, tifozeria ultras e Interit, per sa i perket zerave qe vijne nga Anglia te cilet thone se Balotelli do te rikthehet tek zikalterit.

Ne fillimin e ndeshjes ndaj Chievos, Curva Nord … Read More

Ne Angli: Rodgers deshiron Guarin, Balotelli ne marreveshje?

14/12/2014, 14:11 |

Shtypi anglez nuk heq dore dhe vazhdon te shtyj Mario Balotelli tek Inter.

Por nuk behet fjale per vetem nje takim merkatoje mes zikalterve dhe te kuqve. Ashtu sic shkruan sot Sunday People, anglezet mund te shenjestrojne mesfushorin e … Read More

Campbell, Ausilio ne sulm! Huazimi eshte i mundshem. Okaka? Derby. Balotelli dhe Icardi…

03/12/2014, 21:30 |

Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24 ka folur per merkaton e Inter. Sipas gazetarit, Roberto Mancini ka dhene emrat e Alessio Cerci dhe Erik Lamela qe jane lojtar te veshtire per tu arritur. Klubet respektive nuk i largojne ata si huazim.

Read More

Inter, parate ti sjell… Balotelli: Zikalterit perfitojne nje milion euro nga shitja e tij tek Reds!

23/08/2014, 15:16 |

Transferimi i Mario Balotellit tek Liverpool ka bere te qeshe edhe Interin. Shoqeria zikalter ka qene sebashku me Lumezzane, skuadra qe ka rritur lojtarin ne sektorin e te rinjve te saj, dhe keshtu sa here qe Balotelli shitet, … Read More

Me Balotellin perfitimin me te madh e ka bere Interi: Shifrat flasin qarte!

21/08/2014, 21:37 |

Me Balotellin perfitimin me te madh ekonomikisht e ka bere Interi.

Shoqeria zikalter e ka blere nga Lumezzane ne 2006 per vetem 350 mije euro dhe me pas e ka shitur tek Manchester City per 30 … Read More

Moratti: “Nese qendroj president? Do mendohem. Balotelli, me vjen keq sepse…”

25/09/2013, 14:19 |

Pasi ka refuzuar oferten per t’u pergjigjur pyetjeve te gazetareve te henen e shkuar, Massimo Moratti ka pranuar sot te flase, pas perfundimit te Keshillit te Administrimit te Saras, te mbajtur pak minuta me pare. Ja fjalet e … Read More

Julio Cesar: «Paulinho eshte per tu marre, Rafael eshte perfekt per Serie A. Balotelli? Nuk do te perfundoje si Adriano»

18/06/2013, 11:27 |

Inter do Paulinho-n, tashme eshte nje histori e vjeter. Julio Cesar, i intervistuar nga GdS, flet per kete dhe per shume gjera te tjera. «Cfare duhe te them, eshte i fuqishem. Mbase Moratti mund ta bleje direkt. Ne mesin e fushen prezenca … Read More