Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

Banega

Di Marzio: “Inter, per Banegan eshte e kryer! Tratative e avancuar per…”

21/03/2016, 22:48 |

Duke iu pergjigjur pyetjeve te tifozeve ne Twitter, Gianluca Di Marzio ka folur per te ardhmen e dy lojtareve qe me shume mundesi sezonin tjeter do te jene zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit te Sky Sport:

“Klubi … Read More

Banega-Inter, rinovimi nuk eshte me nje problem. Konfirmime nga Spanja: zikalterit do te paguajne…

16/03/2016, 0:07 |

Gjithmone e me shume Inter per Ever Banega, pavaresisht rinovimit deri me 2017, ne fuqi me Sevillan pas paraqitjes se 30-te sezonale te arritur te dielen e kaluar kunder Villarreal.

Sic konfirmojne ne Spanje nga Radio Sevilla, 27-vjecari argjentinas mund te … Read More

Estadio Deportivo – Banega refuzon kinezet: deshiron vetem Interin!

09/03/2016, 22:54 |

Ka te tille qe refuzojne kinezet. Eshte rasti, sipas Estadio Deportivo, i Ever Banega: mesfushori argjentinas i Sevillas ne fakt ka refuzuar nje oferte te pasur nga Hebei Fortune, skuadra qe ka blere Gervinhon dhe Lavezzin gjate janarit.

Banega, vizitat mjekesore jane bere tashme me Interin. Ja detajet e kontrates…

24/02/2016, 0:22 |

Nje vizite e shpejte brenda pak oreve ne Milano dhe Ever Banega eshte bere nje futbollist i Interit.

Sipas asaj qe tregon Gianluca Di Marzio, gazetari i njohur i Sky, ne sajtin e tij, argjentinasi ka … Read More

GdS, Banega – Gjithcka e kryer me Interin: 3 milion per 3 vite!

22/02/2016, 15:36 |

Jo nje revolucion, por shume te reja priten per Interin e sezonit te ardshem.

Corriere dello Sport shpjegon strategjine e klubit: “Skuadra per sezonin e ardshem do te kete strukturen aktuale, por do te kete maksimumi … Read More