Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

barcelona

Vidal, duket nje deja vu: Barcelona nuk mbyll sepse pret nje po nga… Rabiot! Tani…

02/08/2018, 21:48 |

Per kilenin Arturo Vidal idea Inter tashme duket si dicka e permbysur.

Mesfushori duket i destinuar per te veshur fanellen e Barcelones pas zhvillimeve te bujshme ne oret e fundit.

Por megjithate duket se lojtari nuk eshte zgjedhja e pare … Read More

Di Marzio – Barcelona e cmendur per Skriniar. Inter nuk i vendos as cmim e as nuk ulet te diskutoj!

30/05/2018, 23:23 |

Barcelona deshiron Milan Skriniar me cdo kusht.

Por mekat qe ne kete moment mungon nje prej pjese kryesore: cmimi.

Inter nuk vendos asnje lloj cmimi per mbrojtesin sllovak. “Eshte i pashitshem” jane fjalet qe mund te degjohen ne Appiano Gentile.

Read More

Rafinha-Inter, Mazinho takon Barcelonen: ja per cfare do te flitet!

04/05/2018, 13:23 |

E ardhmja e Rafinha Alcantara do te percaktohet se shpejti.

Mazinho, babai dhe perfaqesuesi i lojtarit, do te takoj pergjegjesit e pjeses sportive te Barcelones per te folur rreth synimeve te klubit katalan.

Per sot – zbulon edicioni online … Read More

Kunder Samp, Rafinha i vertete: Interi do e bleje vetem me nje kusht! Ose nese Barca…

22/03/2018, 14:45 |

Lojtari duket se eshte ambjentuar ne Milano dhe deshiron te qendroje me cdo kusht, por gjithcka do te varet nga rrugetimi i Interit deri ne fund te Serie A.

Rafinha erdhi ne janar tek Interi dhe ju deshen vetem pak … Read More

Rafinha: “Messi më ka folur për Interin. Dua derbin dhe Ligën e Kampionëve, për Spallettin dhe Icardin…”

24/02/2018, 13:36 |

Në merkaton e janarit, Interi ia doli që ta sjellë në Milano nga Barcelona. Braziliani, qysh në paraqitjet e tij të para me Interin, ka dëshmuar cilësitë e tij në shërbim të zikaltërve dhe shpreson që të kthehet sa më … Read More

Gabigol, Barcelona denoncon dhe hedh ne gjyq Santos. Rrezikon Interi?

06/09/2016, 10:27 |

Jemi vetem ne fillimin e nje ceshtje qe do te zgjase shume ne kohe. Kalimi i Gabigol tek Interi do te sjelle disa pasoja ligjore, te te cilat Interi nuk eshte e perfshire drejtperdrejte.

Ne 2013, … Read More

SportMediaset – Inter ne avantazh per Pedron

05/04/2015, 19:58 |

“Eshte gjithmone Inter para te gjitheve ne garen per Pedro. Sulmuesi i Barcelones vleresohet 20 milione euro dhe ne rast shitje, zikalterit do te ishin klubi i pozicionuar me se miri per te siguruar sherbimet e tij permes kontaktit … Read More

Corriere dello Sport – Barca pas Kovacic: Ausilio kerkon 40 milion

20/03/2015, 11:20 |

Jo vetem merkato ne hyrje.

Sic raporton sot Corriere dello Sport, ne udhetimin katalan, Piero Ausilio ka darkuar ne restaurantin ‘Nuba de la Cuidad Condal’ me drejtorin sportiv te Barcelones Ariedo Braida.

“Ne menu ishte edhe emri … Read More

Barcelona mbi Handanovic, por jo vetem: Ne liste me te edhe…

05/03/2015, 20:01 |

Sipas asaj qe tregohet sot nga shtypi Spanjoll, Barcelona ka planifikuar blerjen e Handanovic sezonin qe vjen.

Barca eshte e bllokuar per merkaton e veres 2015 dhe te janarit 2016, e po mendon per lojtaret qe … Read More

Jo vetëm Inter, edhe Barça në gjurmët e Kenedy.

05/03/2015, 9:49 |

Shumë vëzhgues evropian kanë mbetur të magjepsur me performancën e Kenedy, talenti brazilian i vitit ’96 që aktualisht i është lojtar i Flumineses. Shumë klas ka treguar i riu brazilian në kampionatin e fundit që u zhvillua në Amerikën Jugore për … Read More