Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

BarcelonaInter

Amor (drejtues i Barcelones): “Interi dhe 2010-ta? Duam te hakmerremi!”

30/08/2018, 21:56 |

Barcelona, Tottenham Hotspur dhe PSV Eindhoven.

Ky eshte grupi B dhe keta jane kundershtaret e Interit per kete edicion te Champions League sa i perket fazes se grupeve.

Dhe nuk kane munguar komentet e para nga kampet e kundershtareve sa … Read More