Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

bardi

Frosinone ne Serie A… feston edhe Interi! Aktivizohet obligimi i blerjes per Bardin: ja shifrat

16/06/2018, 23:39 |

Empoli dhe Parmas ne Serie A sonte duhej t’i bashkohej edhe njera mes Palermo e Frosinone.

Dhe ekipi i trete qe do te futet ne Serie A eshte pikerisht Frosinone e Francesco Bardit, portierit zikalter te huazuar te ekipi i … Read More

Merkato – Inter po mendon per nje operacion 3 x 1 per te blere Cancelon: Nagatomo…

06/03/2018, 18:24 |

Interi ka vendosur qe te konfirmoje Joao Cancelon per sezonin e ardhshem: operacioni eshte i veshtire, i shtrenjte, sepse e drejta e blerjes eshte teper e larte, por zikalterit kane disa karta qe mund ti perdorin.

Joao Cancelo dhe Interi … Read More

Dybala, Inter rrit oferten me Puscas e Camara?

05/05/2015, 21:11 |

Sic raporton Gazzetta TV, Inter eshte gati te rris oferten per te kaluar konkurrencen dhe per te arritur deri tek akordi per Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas qe ne vere do te largohet nga Sicilia.

Zikalterit do te … Read More

Agjenti i Bardi: “Inter beson shume tek ai. Tani…”

15/09/2014, 17:30 |

Nuk mund te kalonte pa u vene re paraqitja qe ka bere dje Francesco Bardi ne San Paolo kunder Napolit. Dhe atehere, per te njohur ndjesite e portierit i cili eshte ne pronesine e Interit, calcionews24 ka pyetur … Read More

U21 Itali-Serbi: Gjysma e futbollisteve tek Italia nga Interi! Ja notat e tyre…

06/09/2014, 15:33 |

Italia Under 21 e Gigi di Biagio mund Serbine e cila shkoi edhe ne avantazh 2-0, por Italianet e vegjel e kthyen kete rezultat.

Nisja e lojes nga lojtaret Italian ishte shume zhgenjyes por ata fshine … Read More

ZYRTARE – Bardi kalon tek Chievo. “Jam shume i lumtur…”

05/07/2014, 14:15 |

Tashme eshte zyrtare, portieri i talentuar ne pronesi te Interit ka kaluar ne huazim tek skuadra e Chievo Verones. Ja komunikata zyrtare:

A.C. Chievo Verona komunikon se ka blere ne huazim per nje sezon nga F.C. … Read More

Sky – Bardi, jane zhvilluar vizitat mjekesore me Chievon: Ja formula e transferimit!

27/06/2014, 13:58 |

Francesco Bardi do te jete nje lojtar i Chievos. Portieri i klasit 1992, i cili sezonin e shkuar shkelqeu me bluzen e Livornos, ka firmosur per Chievon, ku do te shkoje ne nje huazim te thjeshte per nje … Read More

TMW – Duncan dhe Bardi ne orbiten e Chievos: Huazim me opsion te mundshem…

23/06/2014, 16:01 |

Te rejat me te fundit persa i perket te ardhmes se Alfred Duncan vijne nga Tuttomercatoweb.com.

Pas eksperiences me bluzen e Livornos, mesfushori tashme ka fituar vemendjen e shume ekipeve ne Serie A. Ai eshte rikthyer tashme tek … Read More

Bardi: “Nuk jam me i vogel dhe dua te luaj. Ku? Vendos Inter”

06/06/2014, 12:22 |

Francesco Bardi, pas eksperiences ne Livorno, eshte duke u kthyer ne shtepi. Ne nje interviste per Gazzetta dello Sport, ka folur per Interin, por edhe per te ardhmen: “une ziliqar per Perin? Jo, gaboheni shume. Mattia eshte i … Read More

Agjenti i Bardit: “Te ardhmen e ka tek Interi, por tani eshte Handanovic.”

02/06/2014, 17:33 |

Vincenzo Rispoli, agjenti i portierit Francesco Bardi, konfirmon se vitin qe vjen djaloshi do te kete akoma nje shans tjeter ne Serie A. Ja cfare ka thene ai ne nje interviste per mediat Italiane: “Francesco eshte nje lojtar … Read More

Agjenti i Bardi: “Eshte gati per Interin, nuk do te shqyrtoje oferta te tjera. Krahasimi me Zengen…”

13/03/2014, 17:57 |

Interi mendon per portierin e se ardhmes, qe i pergjigjet emrit te Fancesco Bardi. Lojtari i ri zikalter po ben shume mire me Livornon ku eshte dhene hua dhe mund te kthehet ne janar, sidomos ne rast te … Read More

Corriere – Inter ndjek Dzeko. Por duhet nje sakrifice.

13/11/2013, 10:42 |

Interi eshte ne ndjekje te nje sulmuesi ne gjendje per te zevendesuar Diego Militon, te cilit i skadon kontrata ne qershorin e ardhshem dhe duket i orientuar per te mbyllur karrieren ne Argjentine.

Emri qe Erick … Read More

Under 20 me te mire ne Serie A. Inter, plot 4 lojtare ne ne dhjete me te miret.

12/11/2013, 14:50 |

Gjate pushimit per kombetaret, shpesh here behen bilance. Kete rradhe Sole 24 Ore ka krijuar nje klasifikim per talentet Under 20 me te mire ne Serine A.

Ka dale nje klasifikim mjaft i kenaqshem per Interin:

Read More

Bardi-Inter, martesa e destinuar te zgjatet. Ausilio…

11/11/2013, 13:01 |

Mbas disa gabimeve ne te kaluaren e afert, Interi i diteve te sotme eshte nje shoqeri qe mbeshtetet shume tek te rinjte e tij. Per ta vertetuar nje gje te tille jane komplimentet qe i jane drejtuar atij … Read More