Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

bardi

CdS – Bardi, ka optimizem mbi rinovimin

06/07/2013, 13:18 |

Sipas Corriere dello Sport flitet edhe per te ardhmen e Francesco Bardit. Portieri ka shume mundesi qe te shkoje te Livorno, edhe pse pelqehet shume nga Cagliari. Dhe ne ditet ne vazhdim do te kete nje mbledhje midis … Read More

Bardi: “E ardhmja? Jam ne duar te sigurta.”

05/07/2013, 18:39 |

Portieri i ri i Interit Francesco Bardi – i ftuar ne TuttoMercato Web ne Castiglioncello – ka folur per vitin e kaluar tek Novara si dhe per planet e tij: “Sigurisht ka qene nje sezon i vecante por … Read More

Drejtori Teknik i Livornos deklaron: “Bardi dhe Benassi, perfunduan tratativat: ardhja e tyre e pashmagshme”.

04/07/2013, 14:09 |

Marco Benassi dhe Francesco Bardi jane praktikisht pjese e Livornos, mungojne vetem te percaktohen disa detaje, por sezonin e ardhshem do te luajne tek Livorno”: keshtu Attilio Perotti, pergjegjes i sektorit teknik te Livornos ka zyrtarizuar dy perforcimet … Read More

Di Marzio: “Oferte e Galatasaray per Wellington. Bardi dhe Benassi”

04/07/2013, 0:34 |

Gianluca Di Marzio, eksperti i merkatos te Sky Sport jep disa te reja ne lidhje me merkaton zikalter gjate emisionit ‘Speciale Calciomercato. Sipas tij: “Bardi dhe Benassi do te shkojne tek Livorno, operacioni eshte praktikisht i mbyllur per … Read More

Sky – Benassi ka firmosur, shkon tek Livorno. Ndersa Bardi…

03/07/2013, 17:10 |

Livorno ka marre Marco Benassin. Mesfushori i ri zikalter, qe ka luajtur ne skuadren e pare jo pak me Stramaccionin, do te huazohet tek klubi i Livornos, dhe tanime ka firmosur edhe kontraten e re: ne sezonin e … Read More

Nainggolan, shume ngjarje ne oret e fundit. Interi ofron…

30/06/2013, 12:20 |

Ngaterrohen se tepermi tratativat per Nainggolan. Roma, Inter dhe tani edhe Monaco. Presidenti i Cagliarit, Massimo Cellino, ka udhetuar ne France per te degjuar oferten e fundit te ardhur per lojtarin e tij. Gjithashtu, skuadra e Romes, mes … Read More

SKY – Bardi-Benassi, Livorno takon Interin

28/06/2013, 12:50 |

Elio Signorelli dhe Stefano Capozucca, njerezit e merkatos se Livornos, kane arritur ne Milano per te folur me Interin. Sipas Sky Sport 24, te dy menaxheret kane takuar njerezit e merkatos se Interit per te folur per Francesco … Read More

Belfodil do te luaje tek Inter. Cfare ngelet per tu bere ne merkato?

22/06/2013, 11:10 |

Me shkembime ose jo, Ishak Belfodil eshte i Interit. Klubi zikalter ka nje marreveshje totale me agjentet e franko-algjerianit, i cili do te vije me shume siguri ne Milano, edhe nese Silvestre dhe Cassano do duhet te benin … Read More

Bardi tek Livorno «konfirmon» Handanovic tek Inter

21/06/2013, 12:08 |

Me konfirmimin e Francesco Bardi-t si portier i Livorno-s edhe per sezonin tjeter, kjo do te thote shume si per Handanovic-in ashtu edhe per Inter-in, nje mesazh shume i qarte, ai do te qendroje gardiani i portes zikalter. … Read More

Bardi mund te kthehet tek Livorno. Duncan dhe Benassi…

21/06/2013, 11:04 |

Francesco Bardi mund te kthehet tek Livorno. Kete ka zbuluar redaksioni i Sky Sport, ku takimi i djeshem mes drejtuesve te Livorno dhe Inter ka shkuar mire dhe ekziston deshira per ta perfunduar operacionin per nje huazim te … Read More

Agj. Bardit: “Shume menaxhere te huaj po e shikonin Bardin dje. Neser…”

19/06/2013, 17:04 |

Dje, Kombetarja Under 21 ka humbur ne finale te Europianit te kategorise me rezultatin 4-2 nga Spanja. Pavaresisht 4 golave te pesuar, Francesco Bardi ishte nga me te miret ne fushe, me nderhyrje te shkelqyera ne pjesen e … Read More

GdS: Handanovic ngelet ne dyshim. Interi mendon per…

19/06/2013, 10:15 |

Nje kryqezim i vertete portieresh. Gjithcka nis nga Handanovic. Slloveni pelqehet shume tek Barcelona dhe Anzhi, te dyja te gatshme te shpenzojne shume per ta marre nga zikalterit (flitet per 30 milion euro). Interi nuk do te gjendet … Read More

Sky – Isla, vjen oferta. 2 milion diferenca, Juve kerkon Bardi ose Duncan!

17/06/2013, 12:56 |

Dy milion diference. Kjo eshte distanca mes Interit dhe Juventus per vleresimin e Mauricio Isla. E konfirmon Gianluca Di Marzio nga siti personal, duke thene se eshte bere oferta zyrtare nga Interi per Juventusin: “Nga Kili, lojtari ka … Read More

Bardi: Inter, politike e sakte. Per te ardhmen do doja te luaj ne Serie A

17/06/2013, 9:28 |

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport Francesco Bardi, portieri udheheqes i Italise U21 ne Europian, flet edhe per te ardhmen e tij: «Inter-i akoma nuk me ka thirrur – shpjegon – por shpresoj te me ndjekin dhe te me lene … Read More