Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

bardi

Agjenti i Bardi-t: «Inter-i nuk e shet gjysmen e kartonit».

15/06/2013, 11:57 |

Vincenzo Rispoli, agjenti i Franscesco Bardi-t, ka folur ne SportItalia gjate transmetimit Speciale Calciomercato per te ardhmen e portierit te ri zikalter. Ja dhe fjalet e tij per numrin 1 te kombetares U21 te Mangia-s: «Merkato? Bardi pelqehet nga shume … Read More