Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2021

Scroll to top

Top

barella

Inter ne kerkim te mesfushorit: Arturo Vidal ne pole position! Ka edhe dy emra tjere qe…

28/07/2018, 11:57 |

Luciano Spalletti i ka kerkuar klubit nje mesfushor qe ka nje karakteristike specifike: nje eksperience nderkombetare.

Ja perse Nicolo Barella, edhe pse i pelqen shume klubit zikalter, per momentin eshte ne plan te dyte.

Ausilio mund ta marr ne cdo … Read More

Di Marzio: “Inter, Nainggolan emri i pare per Spallettin. Trajneri i ka kerkuar Ausilios qe…”

25/05/2018, 0:36 |

Fjalet e Spallettit sot ne konference per shtyp rreth Barella e Nainggolan te bejne te konsiderosh qe pistat per dy lojtaret jane te kalueshme.

Jane dy profile – shkruan Di Marzio – qe Interi mund t’i vleresoj ne rast se … Read More

Gazzetta – Interi ka dy mesfushore te Serie A si objektive kryesore per merkaton e veres!

08/05/2018, 13:21 |

Interi eshte shume aktive ne merkaton e veres qe pa u hapur ende ajo dhe kjo gje eshte kuptuar tashme.

Pas sigurimit te sherbimeve te Lautaro Martinez, Stefan De Vrij dhe Asamoah, tashme zikalterit po shohin perreth se si mund … Read More

Tuttosport – Icardi largohet? As qe behet fjale, vjen Martinez per t’i bere shoqeri! Do te largohen….

24/04/2018, 11:37 |

Inter nuk heq dore nga Mauro Icardi.

“Sipas projektit te klubit do te jete akoma sulmuesi titullar i Interit. Larg nga reflektoret, klubi dhe agjentet e kapitenit jane ne kontakt dhe kur te perfundoj sezonit do te ulen ne tavoline per … Read More

Presidenti i Cagliarit, Giulini: “E dashuroj Interin, si tani e kujtoj Madridin. Ausilios i kam thene…”

17/04/2018, 10:39 |

“Kam qene tifoz zikalter dhe e dua shume Interin. Finalja e Championsit ne Madrid eshte kujtimi me i bukur. Tani kam Cagliarin ne zemer dhe ne lekure”.

Tommaso Giulini, presidenti i klubit sard me nje te kaluar zikalter, flet … Read More