Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Bastoni

Merkato, Bastoni nenshkruan me Interin por jo vetem: te zikalterit vjen edhe…

28/06/2018, 22:58 |

Alessandro Bastoni tashme eshte nje lojtar i Interit.

Mbrojtesi i ri sot ka nenshkruar kontraten e tij me Interin dhe eshte transferuar ne Milano nga Atalanta.

Djaloshi eshte intervistuar nga SportItalia pas nenshkrimit te kontrates duke shprehur lumturine por … Read More

Inter-Politano, drejt huazimit me te drejte blerje: ja shifrat! Duhet miratimi i Squinzit dhe…

27/06/2018, 18:26 |

Dje zyrtarizimi i Radja Nainggolan kurse sot pasdite nenshkrimi i Alessandro Bastoni qe vjen nga Atalanta.

Interi pergaditet keshtu qe te pres me ne fund mbrojtesin e ditelindjes 1999 qe ishte bllokuar ne sezonin e kaluar.

Bastoni do te … Read More

Inter, cfare plusvalence me Bettellan qe shkon te Atalanta: ja shifrat! Bastoni ne anen tjeter…

11/06/2018, 23:53 |

Nje i ri qe largohet dhe nje i ri qe vjen.

Ne shtepine e Inter eshte i nxehte edhe aksi me bergamasket e Atalanta.

Keta te fundit kane arritur marreveshje me Interin per Bettellan, mbrojtesin e Primaveras se Vecchit … Read More

Inter, aks i merkatos me Atalantan: Bastoni arrin ne qershor, Ilicic e Barrow ne shenjester

12/05/2018, 14:27 |

Tratativa merkatoje ne aksin Inter-Atalanta.

Te dy klubet, pas shume operacioneve ne sezonet e kaluara mund te hapin disa tratativa te reja per merkaton e veres.

Operacioni i pare i perket Alessandro Bastonit, mbrojtesit te qendres qe eshte blere … Read More

Corriere – Bastoni-Inter, mund te vije menjehere…

03/01/2018, 12:23 |

Bastoni nuk u grumbullua per ndeshjen kunder Napolit, dhe ky duket si nje sinjal i qarte per merkaton zikalter. Klubet po diskutojne detajet e fundit e bonuset dhe Bastoni mund te udhetoje menjehere per ne Milano. Per Spallettin … Read More

Gazzetta – Gjithcka e bere per Bastonin. Duhet vendosur ende nese…

04/07/2017, 10:48 |

Nje tjeter hap perpara per Alessandro Bastoni, mbrojtesin qendror te datelindjes 1999 te Atalantes.

Blerja e lojtarit te ri italian eshte i pashmangshem, por akoma nuk eshte vendosur se kur mbrojtesi do te vije fizikishtn e … Read More