Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

battistini

Battistini: “Nuk zgjedh midis Milan dhe Inter. Derby eshte…”

02/05/2014, 15:23 |

Ka folur per mikrofonat e Milannews.it, ish lojtari i Milan dhe i Inter Sergio Battistini i cili ka prezantuar derbin e Madonnina:

Sergio Battistimi, 5 vite tek Milan dhe 4 tek Inter ne karrieren tuaj si … Read More