Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

bauer

Dy lojtare te propozuar per Interin nga Anglia, nje ish-interist deshiron te kthehet! Lojtari tjeter…

21/06/2018, 0:46 |

Edhe pse larg nga Milano, per Marko Arnautovic kemi degjuar te flitet.

Dhe tani, sic raportohet nga Sky Sport, idea e austriakut eshte qe te rikthehet ne Milano, saktesisht te Interi.

Gjate dites Piero Ausilio ka takuar vellaun dhe … Read More