Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

benalouane

SKY – Dragovic, kerkese shume e larte. Benalouane, Atalanta thote jo. Vida…

31/01/2015, 1:10 |

Inter dhe Roma kane treguar interes per Dragovic, por kerkesa eshte shume e larte. Kete tregon Ganluca Di Marzio tek Sky Sport.

Sot kane vazhduar kontaktet per Vida, por eshte nje tratative e veshtire sepse kerkesat nga Dinamo … Read More

Inter-Fiorentina, pritet pergjigja nga UEFA per Richards. Rhodolfo dhe Benalouane…

30/01/2015, 20:05 |

Inter dhe Fiorentna, aks i nxehte i merkatos.

Objekt i deshirave? Micah Richards, lojtar qe Mancin e ka stervitur tek Manchester City. Anesori  pelqen trajnerit te Inter dhe klubi zikalter po mendohet. Megjithate, ne mes, eshte prtja per pergjigjen … Read More

Inter, Benalouane idea e fundit per mbrojtjen: situata

30/01/2015, 0:11 |

Idea e fundit per mbrojtjen e Inter quhet Yohan Benalouane.

Klubi zikalter ne fakt ka pasur kontakte me Atalantan per francezin 27-vjecar, 17 paraqitje dhe nje gol ne kete sezon. Me veshtiresite ne tratativen me Gremion per … Read More