Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Benevento

Inter, a e di qe ne 2018 ke shenuar me pak se Benevento? Ja sa gola kane shenuar zikalterit ne total…

16/04/2018, 10:52 |

Dikush mund te qeshe nga titulli, por fatkeqsisht gjithcka me lart eshte e vertete. 

Interi ne 2018 po kalon nje krize te vertete ne sulm dhe nese nuk shenon Icardi apo Perisic, zikalterit shume here e kane mbyllur ndeshjen me … Read More

Inter, okazioni Sandro. Braziliani ka shkelqyer dhe mund te lirohet per 2-3 milione euro

28/02/2018, 12:07 |

Ne prezantimin dinjitoz te Beneventos kunder Interit te shtunen e kaluar, klubi zikalter ka pasur mundesi te shikoje nga afer nje njohje te vjeter. Behet fjale pe Sandron, brazilianin e ‘shtrigave’. Per aq kohe sa ai ishte ne fushe, shoekt … Read More

Rafinha: “Messi më ka folur për Interin. Dua derbin dhe Ligën e Kampionëve, për Spallettin dhe Icardin…”

24/02/2018, 13:36 |

Në merkaton e janarit, Interi ia doli që ta sjellë në Milano nga Barcelona. Braziliani, qysh në paraqitjet e tij të para me Interin, ka dëshmuar cilësitë e tij në shërbim të zikaltërve dhe shpreson që të kthehet sa më … Read More